Přejít k hlavnímu obsahu

Služby veřejnosti

Ačkoli jsme vysoce odborným, výjimečným pracovištěm, rozhodli jsme se v rámci společenské odpovědnosti nabídnout vám některé naše služby. Nerozšiřujeme tím portfolio hlavních činností, naopak – jsou to doplňkové aktivity, jimiž chceme vstřícně využít případných zbývajících časových kapacit našich zařízení.

Co tvoří naši nabídku?

Revitalizace vašeho filmového archivu

Mnoho rodin i organizací (včetně firem) má celou řadu filmových snímků. Mohou být amatérské, ale i profesionální úrovně (nejčastěji jsou někde v mezi-úrovni). Tyto klasické analogové snímky vám dokážeme přepsat na současné digitální nosiče.

Nadto vám v našich projekčních sálech můžeme nabídnout premiérovou projekci přepsaných filmových snímků až pro 20 osob. Po letech si tak můžete obnovit vzpomínky na vaše blízké a staré doby, jež už sice odnesl čas, ale díky filmovým záznamům se z nich můžeme stále těšit.

Zcela mimořádně můžeme zorganizovat událost (např. narozeniny či výročí založení organizace / formy), kterou budou tvořit

  • Premiérová projekce přepsaných snímků s drobným pohoštěním,
  • Posezení v nedaleké kino-hospůdce (s případnou projekcí snímků / pohádek pro děti v tamním kinosále)

Exkurze s procházkou po filmových atelierech

Doba, kdy byly zlínské ateliery jedním, či po jednu dobu dvěma podniky, je nenávratně pryč. Nyní zde sídlí celá řada společností. Naštěstí je většina součástí filmového průmyslu.

Jako znalci prostředí, jako společnost, která zde působí nejdéle a nepřetržitě si vám dovolujeme nabídnout exkurzi, kterou tvoří:

  • Krátká procházka filmovým areálem,
  • Krátké nahlédnutí do provozu filmových laboratoří,
  • Návštěva Kabinetu filmové historie (po dohodě se společnostmi Produkční dům a FILMFEST),
  • Ukázka historické záznamové a reprodukční filmové techniky,
  • Součástí může být (nemusí) filmová projekce,
  • Odpoledne strávené na filmových atelierech můžete zakončit posezením v kino-hospůdce

Kontakt

Martin Pášma
T. 778 047 541
E. martin.pasma@kinoservis.eu